Banner

Orgapack Strapex Group

.

ORGAPACK Strapex Group, є частиною ITW's Industrial Packaging Group, і підтримує стратегічне партнерство з наступними компаніями:

.

Strapex

Strapex працює на ринку з системою рішень та послугами для забезпечення товарами різних галузей промисловості. Компанія пропонує повний спектр продуктів, від верстатів для обв'язки і обмотки до інструментів, витратних матеріалів та різного сервісу. Заснована в 1955 році як приватна швейцарська компанія, Strapex сьогодні широко представлена ​​на ринку з власними підрозділами продажів в 10 країнах, і дистриб'юторами по всьому світу.

Головна сторінка Strapex

.

Interstrap BV

Interstrap Heerlen BV є виробником високоякісних пластмасових матеріалів для обв'язки, таких як ПЕТ-стрічка (10-19 мм) PP-стрічка (5-19 мм) для ORGAPACK Група Strapex.

Sourethweg 15, 6422 PC Heerlen, Netherlands
Телефон: +31 45 5435666 Факс: +31 45 5424049

.

ORGAPACK

ORGAPACK GmbH є одним з провідних виробників ручного інструменту в світі, машин і систем для остаточної упаковки та транспортування. Підприємство було засновано більше 70 років тому в Швейцарії. Воно розробляє і виробляє ручні інструменти і машини, системи та головки для обв'язування сталевими стрічками, пластикові стрічки та витратні матеріали, а також запчастини та групи запчастин для інших галузей промисловості.

Головна сторінка Orgapack

.

Endra

Основне завдання компанії Endra - забезпечення рішень для ключових галузей як: харчова, будівельна, скляна промисловості.

.

Josef Kihlberg

Josef Kihlberg є провідним виробником скоб і інструментів для зшивання і з'єднання, кріплення і закриття. Основні групи користувачів: меблева та деревообробна промисловості та пакувальна галузь. Компанія Josef Kihlberg була заснована більше 160 років тому і знаходиться в Швеції. Вона представлена ​​більш ніж в 50 країнах світу і має власні підрозділи продажів у Швеції, Фінляндії, Норвегії, Великобританії і США.

Головна сторінка Josef Kihlberg

.

Mezger Heftsysteme GmbH

Mezger Heftsysteme GmbH була заснована 1920 році і є одним з провідних виробників інструментів для зшивання і машин для закриття коробок. Представлені варіанти від недорогих ручних степлерів (для малого попиту) до високошвидкісних машин для повністю автоматизованої обробки.

Головна сторінка Mezger

.

Illinois Tool Works Inc

З майже 100-річною історією, Illinois Tool Works Inc (NYSE: ITW) увійшов в 200 глобальних диверсифікованих промислових підприємств за результатами Fortune. Гордість компанії - її видаткові матеріали, обладнання та сервісне обслуговування клієнтів як на розвинених, так і на ринках, що розвиваються по всьому світу.

Ключові фактори успіху ITW в промисловій упаковці, зварюванні, автомобільних OEM, обладнанні для харчової промисловості, будівництва; полімери та рідини; випробування та вимірювання; електроніка; декоративні поверхні і післяпродажне обслуговування автомобілів. Для цього необхідний штат 60000 чоловік по всьому світу.

Доходи ITW склали 15,4 млрд. дол в 2010 році, причому більше половини цих доходів, отримані за межами Сполучених Штатів.

Головна сторінка ITW

 
Перевага Strapex:


Обв'язка тільки з одним натисненням кнопки: