Banner

Часті питання

Strapex має довгу історію в пакувальній промисловості. Будь ласка, запитайте наших фахівців, якщо ви не знайшли відповіді на своє питання тут. Вони також готові проконсультувати Вас щодо вибору найбільш економічного рішення.

Кількість упаковуваного товару та розмір упаковки - це основні фактори при виборі між ручним інструментом або стаціонарної машиною. Стаціонарні машини використовуються при потребі у великій продуктивності без необхідності зміни місця упаковування. Ручний інструмент - навпаки, при необхідності в мобільному пересуванні.
.
Сьогодні металева стрічка при обв'язці в основному використовується в жорстких умовах і / або для важких умов експлуатації. Пластикова стрічка з ПП (поліпропілену) використовується для легких вантажів, у місцях, де не потрібне високе розривне навантаження. Пластикова стрічка з ПЕТ (поліестеру) використовується для більш важких вантажів і, в деяких випадках, в якості аналога для сталевої стрічки.
.
Розривні навантаження, які витримує сталева стрічка приблизно в два рази вище ніж у відповідній за розміром поліестерової стрічки. Але не дивлячись на це, пластикова стрічка має ряд переваг: вона не іржавіє, її легше застосувати при обв'язці, має більший коефіцієнт подовження. Так само слід зауважити, що металева стрічка стає все більш і більш дорогими задоволенням останнім часом.
.
Залежно типу упаковуваного продукту, вибирають горизонтально або вертикально орієнтовані типи обв'язки, так само іноді застосовуються обидва типи орієнтації. Вибір типу орієнтації особливо важливий при виборі способів автоматизації за рахунок значної різниці між автоматами для кожної орієнтації.
.
Застосування металевих скоб актуально в тому випадку, коли упаковка товару проводитися у віддалених від енергоджерел місць (наприклад, на вулиці в лісі). Так само для важких вантажів, як наприклад, у лісовій промисловості часто скоба для сталевої стрічки є єдиним розумним рішенням.
.
Обидва процеси використовуються для кріплення нестійких вантажів. Застосовується термозбіжна та стретч-плівка для забезпечення захисту продукту від пилу, впливу погодних умов і крадіжки. Стиснення зазвичай вимагає більш дорогого стаціонарного тепло-обладнання для термо-усадки плівки. Розтягнення з іншого боку, є найбільш вдалим при огортанні вантажу в стрейч плівку.
.
При презентації продукту важливе значення має захист упаковки при транспортувати. У таких випадках рекомендується використовувати захисні кутники для усунення пошкоджень упаковки. Захисні кутники виготовляються з різних матеріалів і в різних формах, тому попросіть фахівця з упаковки підібрати найкраще рішення для Вашого продукту.
.
Пластикова стрічка - екологічно чистий матеріал. Стрічка вироблятися з матеріалу, що підлягає повторній переробці і може бути легко утілізірованна. Пластикова стрічка не є небезпечною і не містить "поганих" хімічних речовин. Сталева стрічка - також широко доступний у використанні матеріал, який може бути зібраний і використаний повторно, для створення нових металевих виробів.
.
 
Перевага Strapex:


Обв'язка тільки з одним натисненням кнопки: