Banner

Витратні Матеріали

Strapex пропонує широкий вибір сучасних продуктів для задоволення ваших потреб в упаковці та ідентифікації, включаючи: пластикову стрічку, PET і PP, сталеву стрічки, стрейч-плівку, друк і етикетки.

.
Поліпропіленова (PP) стрічка:

Strapex також пропонує стрічку з додатковими функціями, такими як стійкість до ультрафіолету або стрічку певного кольору. Температурний режим та суворий контроль якості гарантує надійність вашої продукції.

Розміри поліпропіленової PP стрічки Strapex коливаються від 5-16 мм в ширину, від 0,35 до 0,9 мм в товщину

.
Поліестерова (PET) стрічка:

Поліестерова (PET) стрічка Strapex не піддається корозії і іржі і тому є ідеальним матеріалом для заміни сталевої стрічки.

Поліестерова (PET) стрічка Strapex має ширину 10-19 мм, товщину від 0,53 до 1,27 мм.

.
Стретч-плівка:

Strapex пропонує повний спектр стрейч-плівки для автоматичного пакування продукції. Стретч-плівка для ручного пакування відрізняється високою здатністю розтягуватися і утримувати компоненти вантажу.

Якщо ви використовуєте ручний інструмент, напівавтоматичні або повністю автоматичні пакувальні машини, стретч-плівка Strapex відмінно підійде для надійного захисту і оформлення вашої продукції. Зосередивши увагу на вашій «статті витрат», ми можемо продемонструвати самі економічно доступні варіанти.

Стрейч-плівка Strapex доступна товщиною від 7 до 23 мкм.

.
Скоби

Strapex пропонує скоби належної якості для всіх інструментів ручної обв'язки, що дозволяє скріпити кінці стрічки.

Скоби Strapex мають ширину 13, 16 і 19 мм. (В залежності від обраного ручного інструменту Strapex)

.

Етикетки

Етикетки Strapex забезпечують економічну систему маркування ваших піддонів.

Етикетки Strapex надруковані термостійким методом і кріпляться на ремінці. З урахуванням потреб у маркуванні, вони забезпечують оптимальну ідентифікацію. Етикетки витримують вологість і широкий діапазон температур.

.
Сталева стрічка

Strapex пропонує повний спектр сталевої стрічки для обмотки продукції.

Незалежно від того чи використовуєте ви ручний інструмент або повністю автоматичні обмотувальні машини, сталева стрічка Strapex відмінно підійде для забезпечення надійності, захисту та презентації вашої продукції.

Strapex забезпечить вас стандартною високоякісною сталевою стрічкою. Сталева стрічка Strapex проводиться з наступними варіантами антикорозійного покриття:

  • Вороніння (блакитна)
  • Чорний лак (чорна)
  • Оцинкована
.
Захист кутів
Strapex пропонує широкий спектр продуктів для захисту країв: дошки, з прямими краями, захисні матеріали, листи, можливість упаковки в ящики, полістрапові захисні продукти, захист стрічкою, U-образні захисні продукти, щоб забезпечити надійність круглим вантажам, а також різні круглі, циліндричні або конусоподібні варіанти захисту.

Ці продукти - найбільш практичні варіанти для захисту, упаковки арматури, кріплень, укладання, обв'язки, укладання на палети.

 
Огляд:

Пластикові стрічки, аксесуари (серії: CSP, ORP) брошура (PDF формат)