Banner

Итоги 2013 года.

Швейцарское качество оборудования ТМ Strapex, которое мы предлагаем для надежной фиксации продукции при транспортировке, позволяет нашей компании динамично развиваться. При этом, неизменными остаются главные наши приоритеты: оборудование высочайшего качества, сотрудничество со швейцарскими производителями, доступные цены.

Read more...
 

Наши конкурентные преимущества!

В связи с возможностью проанализировать рынок СНГ, нам удалось встретится с рядом заказчиков разной аудитории.

Данная клиентская аудитория не сразу была на стороне нас как нового поставщика, и руководствовалась той информацией, которая была дана другими компаниями.

На сегодняшний день был проведен очень большой маркетинговый проект, в плане ориентации клиентов на правильный продукт в упаковочном сегменте. Мы встретились с целым рядом вопросов. Основными вопросами являлись :

Read more...
 

Витратні матеріали для упаковки вантажу на паллетах

При покупці пакувального обладнання, виробники товарів, як правило, замислюються про потреби у витратних матеріалах лише в самий останній момент, але у багатьох випадках буває так, що саме устаткування комплектується виходячи з використовуваних при пакуванні матеріалів. І слід зауважити, що головну роль у збереженні товару при транспортуванні, грають якість і параметри пакувального матеріалу.

Read more...
 

Устаткування для пакування стрічкою

Упаковка (обв'язка) стрічкою впевнено увійшла в пакувальну індустрію, витіснивши обв'язку дротом та іншими підручними засобами.

Вже не для кого не секрет, що застосування обв'язування стрічкою (пластикової чи металевої) має ряд переваг поряд з іншими способами обв'язки. І саме тому Швейцарська фірма світового масштабу STRAPEX займається розробкою і виробництвом пакувального інструменту для найбільш ефективного з'єднання кінців пакувальної стрічки.

Read more...
 

Палетопакувальники і палетообмотувачі

Палетопакувальники і палетообмотувачі являють собою пакувальне обладнання, яке призначене для групування та фіксації вантажів на піддоні за допомогою стрейч плівки. Дане обладнання набуло популярності у використанні при вантажно-розвантажувальних роботах, так як дозволяє забезпечити збереження вантажів у процесі їх транспортування і зберігання, та значно знизити витрати на ручну працю.

Read more...
 

Остерігайтеся підробок!

Останнім часом на Українському ринку з'являється багато китайських підробок під професійний інструмент Orgapack Strapex Group. Виробники даного "інструменту" використовують у виробництві неякісні і дешеві матеріали як то: невідповідна по жорсткості сталь, ручки відливаються з дешевого пластику ... Цей інструмент може мати більш привабливу вартість, ніж оригінальний професійний інструмент Orgapack Strapex Group, проте, придбання його спричиняє неминучі проблеми та незручності в роботі.

Read more...